YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI

AĞAÇLANDIRMA VE ÇEVRE DÜZENLEME MÜDÜRLÜĞÜ

Adı Soyadı Ünvanı/Görevi Telefon No  E-Posta

Fatih KALATA

Orman Mühendisi - Ağaçlandırma ve Çevre Dzn. Müdür V.

210 36 76

kalata@metu.edu.tr

Gül UZUNKAYA

Peyzaj Mimarı - Peyzaj Alanları Bakım ve Geliştirme Sorumlusu

210 36 76

peyzaj@metu.edu.tr

Fatih KAÇMAZ

Bilgisayar İşletmeni / Taşınır Kayıt Yetkilisi

210 36 03

kacmaz@metu.edu.tr

Selçuk ÖĞÜT

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi / Depo Sorumlusu

210 36 03 

ssogut@metu.edu.tr

Metin ERDEN 

İşçi / İdari Memur

210 75 55

merden@metu.edu.tr

 Ferudun BULANIK

Periyodik Bakımlar Genel Sorumlusu

210 29 17

fbulanik@metu.edu.tr

Hüseyin YILDIZ Lojmanlar Bölgesi Peyzaj Alanlarının Bakım Sorumlusu 210 29 17 huseyiny@metu.edu.tr
Osman ALBAKIR Şöför 210 29 18 osmana@metu.edu.tr
Tekin YILDIZ İşçi / Dış Mekan ve Süs Bitkileri Üretim ve Bakım Sorumlusu 210 36 05 tekiny@metu.edu.tr
Yılmaz KANER İşçi / Peyzaj Alanları Periyodik Bakım Sorumlusu 210 36 05 kaner@metu.edu.tr
Yusuf OK Tekniker / Otomatik Sulama Tesisatları Sorumlusu 210 29 03 yusuf@metu.edu.tr
Deniz ERDOĞAN Bilgisayar İşletmeni / Sekreter 210 29 17 ozkanden@metu.edu.tr
Tülin GÜNEŞ Danışma Gözetim ve Denetim İşçisi 210 29 17 tgunes@metu.edu.tr
Ayhan ERDEM Arazi ve Yeşil Alan İşçisi / Eymir Fidanlık Sorumlusu 210 29 17 ayhane@metu.edu.tr
Cevdet IŞIKSOY  İç Mekan Süs Bitkileri Üretim ve Bakım Sorumlusu 210 29 19  cevdeti@metu.edu.tr
Zafer GÜNEŞ Memur / Şöför 210 29 02 zgunes@metu.edu.tr
İsmail ORUÇ İşçi / Şöför 210 29 18
A. İhsan GÜLYAZI Temizlik Görevlisi 210 36 05 aligul@metu.edu.tr
Abdullah KURT Arazi ve Yeşil Alan İşçisi 210 36 05 kurta@metu.edu.tr
Ahmet MENŞUR Arazi ve Yeşil Alan İşçisi 210 36 05 amensur@metu.edu.tr
Alattin KARATAŞ Arazi ve Yeşil Alan İşçisi 210 36 05 alattin@metu.edu.tr
Ali BOZTEPE Arazi ve Yeşil Alan İşçisi 210 36 05 aboztepe@metu.edu.tr
Baydam GÖDE Arazi ve Yeşil Alan İşçisi 210 36 05 bayramg@metu.edu.tr
Faruk YALÇIN Arazi ve Yeşil Alan İşçisi / Şöför 210 36 05 yalcinf@metu.edu.tr
Fuat YAVUZ Arazi ve Yeşil Alan İşçisi / Şöför 210 36 18 fuaty@metu.edu.tr
Gökhan AKKAYA Arazi ve Yeşil Alan İşçisi 210 29 33 gokana@metu.edu.tr
Hakkı AKKOÇ Arazi ve Yeşil Alan İşçisi 210 36 05 hakkoz@metu.edu.tr
Halil KAYALI Arazi ve Yeşil Alan İşçisi 210 36 05 halikay@metu.edu.tr
Harun KARATAŞ Arazi ve Yeşil Alan İşçisi 210 36 05 kharun@metu.edu.tr
Mehmet KARATAŞ Arazi ve Yeşil Alan İşçisi 210 36 05 mehmetka@metu.edu.tr

Metin AKBULUT

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 05

Muharrem GÜRLER

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 05

mgurler@metu.edu.tr

Murat ÇUKURCU

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 05

mcukurcu@metu.edu.tr

Muttalip ÖZER

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 05

mutozer@metu.edu.tr

Nuri AKKOÇ

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 05

nakkoz@metu.edu.tr

Nuri TIRIN

Temizlik Görevlisi

210 36 05

nuri@metu.edu.tr

Orhan ALBAKIR

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 05

orhana@metu.edu.tr

Osman SOĞUKSU

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 05

Ömer SEVGİLİ

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 05

omerse@metu.edu.tr

Ramazan BOZTEPE

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 05

boztepe@metu.edu.tr

Rıfat DOĞAN

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 05

rifatdo@metu.edu.tr

Selami DİRİ

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 05

sdiri@metu.edu.tr

Selçuk GÖKGÖZ

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 05

sgokgoz@metu.edu.tr

Tugay AKBULUT

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 05

tugay@metu.edu.tr

Uğur ALBAKIR

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 05

ugura@metu.edu.tr

Üzeyir YALÇIN

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 05

uyalcin@metu.edu.tr

Recai SAĞLAM

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 03

rsaglam@metu.edu.tr

Yalçın TUFAN

Memur / Şöför

210 29 18

Yaşar KAPSAL

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 05

yasark@metu.edu.tr

Yusuf TOSUN

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi / Şöför

210 29 18

ytosun@metu.edu.tr