YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI

AĞAÇLANDIRMA VE ÇEVRE DÜZENLEME MÜDÜRLÜĞÜ

Adı Soyadı Ünvanı/Görevi Telefon No  E-Posta

Kemal DİNÇER

Ağaçlandırma ve Çevre Dzn. Müdür V.

210 26 17

dkemal@metu.edu.tr

Gül UZUNKAYA

Peyzaj Mimarı - Peyzaj Alanları Bakım ve Geliştirme Sorumlusu

210 36 76

peyzaj@metu.edu.tr

Abdullah KURT

Periyodik Bakımlar Genel Sorumlu

210 36 02

kurta@metu.edu.tr

Tülin GÜNEŞ

Sekreter

210 29 17

acdm@metu.edu.tr

Fatih KAÇMAZ

Bilgisayar İşletmeni / Taşınır Kayıt Yetkilisi

210 36 03

kacmaz@metu.edu.tr

Gökhan AKKAYA

Orman Bakımı ve Geliştirme Sorumlusu

210 29 33

gokhana@metu.edu.tr

Selçuk SÖĞÜT

Depo Sorumlusu / Mini İş Makina Operatörü

210 75 55

ssogut@metu.edu.tr

Mehmet PERVANE

Depo Sorumlusu / Şöför

210 29 17

pervane@metu.edu.tr

Hami Uğur TOKYÜREK Peyzaj Teknikeri 210 29 06 tokyurek@metu.edu.tr
Cevdet IŞIKSOY Sera İç Mekan Sorumlusu 210 29 19 cevdeti@metu.edu.tr
Ahmet MEŞNUR Sera İç Mekan Sorumlusu 210 29 19 amensur@metu.edu.tr
Ömer SEVGİLİ Bahçıvan / Dış Mekan Süs Bitkileri Üretim ve Bakım 210 29 03 omerse@metu.edu.tr
Yılmaz KANER Lojmanlar Bölgesi Peyzaj Alanları Bakım Sorumlusu 210 36 06 kaner@metu.edu.tr
Yusuf OK Sıhhi Tesisat Atölye ve Kazan Dairesi Sorumlusu / Tekniker 210 29 03 yusufok@metu.edu.tr
Osman SOĞUKSU Sıhhi Tesisat Atölyesi / Şöför 210 75 56 osoguksu@metu.edu.tr
Selçuk GÖKGÖZ Sıhhi Tesisat Atölyesi 210 75 56 selcukg@metu.edu.tr
Yaşar KAPSAL Sıhhi Tesisat Atölyesi 210 75 56 yasark@metu.edu.tr
Yunus Emre ÇEVİK Taş Ustası 210 36 05 ycevik@metu.edu.tr
Ayhan ERDEM Eymir Fidanlık Görevlisi 210 29 17 ayhane@metu.edu.tr
Osman ALBAKIR Arazi ve Yeşil Alan İşçisi / Şöför 210 29 18 osmana@metu.edu.tr
Zafer GÜNEŞ Arazi ve Yeşil Alan İşçisi / Şöför 210 29 02 zgunes@metu.edu.tr
Hüseyin YILDIZ Arazi ve Yeşil Alan İşçisi / Şöför 210 29 18 huseyiny@metu.edu.tr
Faruk YALÇIN Arazi ve Yeşil Alan İşçisi / Şöför 210 36 05 yalcinf@metu.edu.tr
Fuat YAVUZ Arazi ve Yeşil Alan İşçisi / Şöför 210 36 18 fuaty@metu.edu.tr
Gökhan AKKAYA Arazi ve Yeşil Alan İşçisi 210 29 33 gokana@metu.edu.tr
Hakkı AKKOÇ Arazi ve Yeşil Alan İşçisi 210 36 05 hakkoz@metu.edu.tr
Halil KAYALI Arazi ve Yeşil Alan İşçisi 210 36 05 halikay@metu.edu.tr
Harun KARATAŞ Arazi ve Yeşil Alan İşçisi 210 36 05 kharun@metu.edu.tr
Mehmet KARATAŞ Arazi ve Yeşil Alan İşçisi 210 36 05 mehmetka@metu.edu.tr

Metin AKBULUT

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 05

Muharrem GÜRLER

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 05

mgurler@metu.edu.tr

Murat ÇUKURCU

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 05

mcukurcu@metu.edu.tr

Muttalip ÖZER

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 05

mutozer@metu.edu.tr

Nuri AKKOÇ

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 05

nakkoz@metu.edu.tr

Nuri TIRIN

Temizlik Görevlisi

210 36 05

nuri@metu.edu.tr

Orhan ALBAKIR

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 05

orhana@metu.edu.tr

Osman SOĞUKSU

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 05

Ömer SEVGİLİ

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 05

omerse@metu.edu.tr

Ramazan BOZTEPE

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 05

boztepe@metu.edu.tr

Rıfat DOĞAN

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 05

rifatdo@metu.edu.tr

Selami DİRİ

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 05

sdiri@metu.edu.tr

Selçuk GÖKGÖZ

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 05

sgokgoz@metu.edu.tr

Tugay AKBULUT

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 05

tugay@metu.edu.tr

Uğur ALBAKIR

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 05

ugura@metu.edu.tr

Üzeyir YALÇIN

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 05

uyalcin@metu.edu.tr

Recai SAĞLAM

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 03

rsaglam@metu.edu.tr

Yalçın TUFAN

Memur / Şöför

210 29 18

Yaşar KAPSAL

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi

210 36 05

yasark@metu.edu.tr

Yusuf TOSUN

Arazi ve Yeşil Alan İşçisi / Şöför

210 29 18

ytosun@metu.edu.tr